سرلشکر سلامی: مردمان سیستان و بلوچستان شایسته خدمت‌گزاری ما هستند

فرمانده کل سپاه گفت: مردمان دیار سیستان و بلوچستان شریف‌اند، با شرافت و اهل کرامت هستند در مقابله با دشمنان این سرزمین همواره مصمم هستند، این‌ها شایسته سپاس‌گزاری، خدمت و جانبازی از سوی ما که نیروهای مدافع امنیت و حافظان کرامت این سرزمین هستیم هستند.


13970513000330_Test_PhotoAبه گزارش وصل نیوز ، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه امشب در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: سیستان و بلوچستان دیار مردمان غیرتمند ایرانی است، مردمان این دیار شریف‌اند، با شرافت و اهل کرامت‌اند، در مقابله با دشمنان این سرزمین همواره مصمم‌اند، این‌ها شایسته سپاس‌گزاری، خدمت و جانبازی از سوی ما که نیروهای مدافع امنیت و حافظان کرامت این سرزمین هستیم هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه در هفته بسیج قرار داریم برای ملاقات با مردمان این دیار آمده‌ایم تا با آن‌ها صحبت کنیم، پیامی که داریم این است که ما این لباس را بر تن کرده‌ایم تا برای همه مردم ایران، برای امت اسلام، یک سرباز فداکار باشیم و برای تحقق آرزوهای بزرگ آن‌ها و امنیت و آرامش و پیشرفت ایران اسلامی هرچه می‌توانیم فداکاری کنیم و سربازان وفاداری برای مردم عزیز ایران، مردم خونگرم سیستان و بلوچستان باشیم. / خبرگزاری فارس

نظر خود را بیان کنید