برگزاری نشست هم اندیشی فرماندهان و اعضای شورای پایگاههای بسیج مناطق

نشست هم اندیشی فرماندهان و اعضای شورای بسیج مناطق صنعت انتقال نفت ایران بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران؛ حسین حیدری با اعلام این خبر گفت: در این جلسه گزارش مهمترین اقدامات و فعالیت های جهادی بسیج شرکت در ستاد و مناطق ۱۲گانه ارائه و دستور کار مهم ترین برنامه های آتی این حوزه صادر شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج با بیان اینکه به علت محدودیت های ناشی از ویروس کرونا این نشست بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: گزارش های مربوط به رزمایش همدلی مومنانه، اقدامات پیشگیرانه در خصوص مبارزه با ویروس کرونا، نحوه گزارش دهی فعالیت های پایگاه ها و بررسی برنامه های آتی از جمله سالروز آزادسازی خرمشهر و سالگرد اما راحل (ره)، مهم ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

وی با اشاره به حضور دکتر محمدعلی فلاح در این نشست، تصریح کرد: فرمانده محترم مرکز بسیج وزارت نفت ضمن ایراد سخنرانی، از نقش فعال بسیج صنعت نفت در بحث مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کرد.

حیدری از ساماندهی فعالیت های خبری و رسانه ای بسیج خبر داد و تاکید کرد: در این نشست از لزوم ارسال مناسب و به موقع اخبار و گزارش فعالیت های بسیج مناطق برای اطلاع رسانی بهتر، بحث و تبادل نظر شد.

 

WhatsApp Image 2020-07-29 at 17.39.15

 

WhatsApp Image 2020-07-29 at 17.39.10

WhatsApp Image 2020-07-29 at 17.39.05

نظر خود را بیان کنید