امیر کیومرث حیدری:

امنیت پایدار در تمام مرزهای کشور حاکم است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه در تمام مرزهای ایران امنیت پایدار حاکم است و با همسایگان خود مشکلی نداریم، گفت: مرزها در امنیت کامل هستند که این نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.


13960801001276_PhotoAبه گزارش وصل نیوز ، امیر کیومرث حیدری در بازدید از مرکز آموزش ۰۴ بیرجند اظهار داشت: خراسان‌جنوبی یکی از استان‌هایی است که در دفاع مقدس سهم خوبی داشته و به همین سبب برای تعظیم و احترام به شهدا توفیق حضور یافته‌ام.

وی با بیان اینکه مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) یکی مراکز مهم آموزشی بوده که به تربیت نیروهای کاربردی می‌پردازد، تصریح کرد: سربازان مشمول در این مرکز آموزش می‌بینند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز شاهد خلاقیت و نوآوری جوانانی که تحصیلات تکمیلی داشته و در این مرکز آموزش می‌بینند هستیم، عنوان کرد: هدف سفر به خراسان‌جنوبی دیدار با مردم و دیدار با خانواده شهدا و بازدید از دستاوردها و پیشرفت‌های آموزشی مرکز ۰۴ است.

حیدری افزود: به فضل خداوند و بصیرت بی‌بدیل مقام معظم رهبری هیچ خطری مردم، انقلاب، نظام و کشور ما را تهدید نمی‌کند.

وی بیان کرد: مشکلات کنونی که جامعه درگیر آن بوده، جنجال‌هایی بوده که همیشه خواهد بود و آنچه مهم بوده این است که مردم موقعیت را درک کرده و بدانند تمام جریانات حبابی هستند و از بین می‌روند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: ممکن است مشکلات اقتصادی وجود داشته باشد که مردم با طی کردن مسیر اقتصاد مقاومتی می‌توانند بر این مشکلات فایق آیند.

حیدری با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به خراسان‌جنوبی در طرح آمایش سرزمینی شده است، یادآور شد: قرارگاه لشکری را به زودی در  بیرجند و در طرح آمایشی جدید یک تیپ در نهبندان مستقر خواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: آمایش سرزمینی جزء اهداف ما بوده که مقداری پادگان‌ها را تغییر می‌دهیم و در حال حاضر توجه نیروی زمینی به شرق و جنوب‌شرق معطوف شده و یکی از مناطق هدف هم نهبندان مربوط به این استان است.

حیدری با اشاره به اینکه در تمام مرزهای ایران امنیت پایدار حاکم است و با همسایگان خود مشکلی نداریم، گفت: مرزها در امنیت کامل هستند که نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است امیر حیدری از دستاوردهای یگان مرکز آموزش ۰۴  بیرجند بازدید و با پنج نفر از برترین‌های یگان دیدار و گفت‌وگو کرد. / خبرگزاری فارس

نظر خود را بیان کنید