به همت فعالین قرآنی خوزستان انجام گرفت؛

محفل انس با قرآن کریم

به همت فعالین قرآنی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت خوزستان محفل انس با قرآن کریم با حضور قاريان ممتاز کشوری برگزار شد.


thبه گزارش خبرنگار وصل نیوز از خوزستان ، به همت فعالین قرآنی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت خوزستان محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز کشوری برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای خطوط لوله منطقه خوزستان در گفت وگو با خبرنگار «وصل نیوز» اظهار داشت : برگزاری محافل قرآنی باعث سلامت روانی جامعه و فضای معنوی می‌شود و ضروریست برای حفظ دستاوردهای دینی انقلاب اسلامی این محافل بیش از گذشته برگزار شود .

سید علی سالاری نژاد در ادامه ضمن اشاره به این مطلب که قرآن دارای برکات فراوان است که ما انسان‌ها با تلاوت قرآن می‌توانیم از این برکات معنوی و مادی بهره‌های فراوانی ببریم اضافه کرد : برگزاری محفل انس با قرآن در منطقه خوزستان از سوی پایگاه بسیج و روابط عمومی منطقه با حضور مدیر و معاونین محترم منطقه ، رؤسای واحدها ، همکاران و همچنین حجج اسلام بومی و حزبه زاده از روحانیون برجسته شهرستان برگزار شد .

وی خاطرنشان کرد : در این مراسم آقایان شوکاوی و دغاغله دو تن از قاریان ممتاز و همچنین جناب آقای موسوی از نفرات برگزیده ابتهال با قرائت زیبا و دلنشین کلام وحی فضای معنوی محفل را بیش از پیش عطر آگین ساختند .

سالاری نژاد همچنین انس گرفتن با قرآن کریم را از جمله زیباترین اعمال ماه مبارک رمضان دانست و افزود : تنها راه سعادت انسان‌ها ، بهره‌گیری از کتاب نجات بخش قرآن کریم و توسل به ائمه اطهار (س) است .
در بخش دیگری از این مراسم همچنین حجت الاسلام بومی ضمن اشاره به این مطلب که دین مبین اسلام همواره بر کمک کردن به نیازمندان و ایتام تأکید کرده است افزود : این ماه فرصت مناسبی است تا دست نیازمندان را بگیریم زیرا کمک به خلق خدا از بزرگترین عبادات محسوب می شود .

 

نظر خود را بیان کنید