تجدید میثاق بسیجیان خوزستان با آرمان های امام راحل

جمعی از کارکنان بسیجی این منطقه جهت تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و پنجمین سالگرد این امام والا مقام عازم تهران شدند .


18641به گزارش خبر نگار وصل نیوز از خوزستان ، جمعی از کارکنان بسیجی این منطقه جهت تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و پنجمین سالگرد این امام والا مقام عازم تهران شدند .

فرمانده پایگاه بسیج شهدای خطوط لوله با اشاره به اینکه هر روز و هر سالی که از ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) می گذرد اهمیت راه و نظریه ایشان در باب احیای حکومت دینی بر همه بیشتر روشن می شود خاطرنشان کرد : جمعی از کارکنان بسیجی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خوزستان به همراه بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان مناطق نفت خیز جنوب جهت حضور در مراسم ارتحال امام (ره) عازم تهران شدند .

سید علی سالاری نژاد در ادامه هدف از اعزام این بسیجیان را تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و آشنائی بیشتر با سیره زندگی آن امام والا مقام دانست و افزود : در بین مسیر حرکت به تهران برنامه های مختلفی از جمله مسابقه، توزیع بروشور، مداحی و… برگزار خواهد شد .

نظر خود را بیان کنید