آرشیو سیاسی

» شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سرلشکر جعفری:

آنچه امروز اهمیت دارد خدمت به مردم است

13950904000492_PhotoA

فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه باید توسعه حرکت های جهادی انجام شود، تصریح کرد: امروز آنچه که اهمیت دارد خدمت به مردم و حل مسائل اجتماعی به دست گروه‌های عظیم مردمی است.

» چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

… به جوانان عزیزم؛ در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

13970307001009_Test_PhotoA

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.

» سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
در دیدار با ولید المعلم

شمخانی: پاسخ قاطع به تداوم تجاوزگری رژیم صهیونیستی به خاک سوریه

13970523000694_Test_PhotoA

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت ایران از هیچ کمک و مشورتی در دوران بازسازی سوریه مضایقه نمی‌کند و به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزگری به خاک سوریه هشدار داد.

» سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
سرلشكر باقری:

آمریکا و اذناب منطقه ای آن سالانه صدها میلیارد دلار برای مقابله با انقلاب اسلامی هزینه می کنند

13971109000708_Test_PhotoN

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: آمریکا و اذناب منطقه ای آن مانند عربستان و امارات سالانه صدها میلیارد دلار برای مقابله با اسلام و انقلاب اسلامی هزینه می کنند در حالی که کل هزینه نیروهای مسلح ما ٧ تا ٨ میلیارد دلار است و با این هزینه کم در برابر صدها میلیارد دلار هزینه دشمنان ایستاده ایم.

» دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

تسلیح قایق‌های تندرو سپاه به «گاتلینگ» و راکت‌انداز جدید

2445642

اطلاعات جدید حاکی از آن است که نیروی دریایی سپاه دو سامانه جدید تسلیحاتی را به خدمت گرفته که یکی از آنها یک توپ گاتلینگ ۲۰ میلی متری ۳ لوله و دیگری نیز یک پرتاب گر ۱۹ تایی راکت‌های ۷۰ میلی متری است.