آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش تصویری مراسم صبحگاه مشترک در منطقه تهران

مراسم صبحگاه مشترک با حضور پایگاه های حوزه و پالایشگاه تهران و حضور دکتر فلاح و تنی چند از فرماندهان سپاه پاسداران و بسیج مستضعفان در منطقه تهران برگزار گردید

گزارش تصویری نمایشگاه یاد یاران به مناسبت هفته دفاع مقدس

نمایشگاه یاد یاران به مناسبت هفته دفاع مقدس در پارک لاله با حضور بسیج کلیه ادارات و با حضور دکترفلاح رئیس بسیج مرکز وزارت نفت و سردار عاشوری برپا شد.

سپاه با «ذوالفقار» انتقام گرفت+تصاویر و مشخصات

بنا بر تصاویر منتشر شده، لااقل یکی از موشک‌های حاضر در عملیات سپاه علیه مواتضع تروریست‌ها در سوریه، از نوع «ذوالفقار» با برد 700 کیلومتر است.

برگزاری اولین جلسه معاونت های روابط عموی های بسیج سازمان ادارت

با فرا رسیدن سال 1396 اولین جلسه معاونت های روابط عمومی های بسیبج سازمانها و وزارتخانه های کشور با دعوت از سازمان بسیج ادارات و با میزبانی وزارت نیرو و در همان وزارتخانه با حضور معاونتهای روابط عمومیهای بسیج وزارتخانه های ورزش، دادگستری،قوه قضائیه،ریاست جمهوری، توانیر،اداره ورزش ،بانک کشاورزی ،راه آهن، وزارت کشور و…… و حضور آقای طالب زاده در مورخ 29/1/96 برگزارگردید.

موشک جدید دوش پرتاب ایران با «فیوز لیزری» آمد +عکس

پس از پرتاب موشک جدید ایرانی به سمت هدف مورد نظر، یک منبع تابش لیزر در داخل موشک به صورت 360 درجه، نور را به اطراف پخش می‌کند و به محض بازتاب پیدا کردن نوری که به هدف برخورد کرده، سر جنگی موشک منفجر می‌شود.